HELISTA MEILE ТЕЛ : +372 6206200
0 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Me alustasime tegevust eesti turul aastal 1997. Tihti meilt küsitakse: kaua te juba töötate? Alguses me vastasime - aasta, siis -kaks, kolm. Nüüd ütleme - 19! Kõik need aaastad meie firma stabiilselt arenenud ja on praeguseks kasvanud ettevõtteks, mis on spetsialiseerunud arvutite tootmisele, müügile ja hooldusele, remondile ning paigaldusele. Kogu selle aja jooksul oleme ennast näidanud usaldusväärse ja järjekindla partnerina Seda suures osas tänu sellele, et oma tegevuses oleme lähtunud järgmistest väärtustest: operatiivne tellimuste täitmine, paindlikud hinnad ja abivalmis teenindus.
Ning loomulikult me kasutame arvutitootmisel kvaliteetseid komponente, mis on pärit maailmas laialt tuntud ja tunnustatud tootjatelt. Me ei jaga oma kliente suurteks ja väikesteks. Meil on huvitav töötada nii era- kui ärikliendiga. Arvoteki püsiklienti ootavad soodsad pakkumised ja eelisjärjekord tehnilise toe osutamisel. Meie kauplusel on mugav asukoht - meile pääseb ligi nii ühistranspordiga, mis mugavalt peatub kohe hoone vastas ja ka sõidukiga, mille saate parkida suures parklas otse maja ees.
Meie osutame garantiihooldust ja tehnilist tuge meie remondikeskuses Lasnamäel, vajadusel saame teostada operatiivseid väljasõite kliendi töökohale arvutiseadmete hoolduseks ja remondiks. Garantiiajal teeme väljasõite tasuta, hiljem -eriti kliendisõbralikku hinnaga.
Meie juures Teie saate tasuta arvutialast konsultatsiooni. Sõltumata sellest, kas olete meie püsiklient või juhuklient, helistage või tulge kauplusesse ja meie müügikonsultandid vastavad teie küsimustele ja pakuvad lahendust Teie probleemile. Külastage meid ja veenduge selles ise!